wszystko o gadzetach

Najpopularniejsza gadżety reklamowe dla firm

gadzety reklamowe

Dziś gadżetem reklamowym może być praktycznie każdy przedmiot. Wystarczy tylko trwały, dobrze widoczny nadruk logotypu czy hasła reklamowego przedsiębiorstwa. Jednak firmy najczęściej korzystają ze sprawdzonych upominków. To one budują relacje klientów z marką, uświadamiają ich o jej istnieniu i ocieplają jej wizerunek. Jakie gadżety reklamowe są najbardziej popularne wśród firm?

(Nie) banalne kubki reklamowe

Choć dla wielu osób produkt ten wydaje się być przeżytkiem na rynku marketingowym, to wystarczy zaledwie mała ingerencja, aby stworzyć z niego coś wyjątkowego. Kubki reklamowe mogą stać się oryginalnym i niesamowicie wyróżniającym się prezentem, jeśli wykorzystane zostanie nietypowe wzornictwo i przyciągające wzrok kształty. Wystarczy dodać do kubka łyżeczkę bądź poświęcić więcej czasu na wybranie metody nadruku. Spersonalizowany kubek zwiększy reprezentatywność firmy i przyciągnie więcej potencjalnych klientów.

Mały, ale skuteczny – pendrive

Używane są w praktycznie każdej firmie, a w domu mamy ich zazwyczaj po kilka sztuk. Dzięki temu pendrive to popularny i uniwersalny gadżet reklamowy, który sprawdzi się niezależnie od specyfiki branży. Jego koszt jest niewielki, a częste korzystanie z niego przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności przedsiębiorstwa. Ponadto na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, również dla wielbicieli ekologicznych produktów, jak bambusowy pendrive.
Ręczny przypominacz terminów – kalendarz reklamowy

Ten gadżet reklamowy pomimo szerokiej dostępności kalendarzy online nie wychodzi z mody. Wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego pracy. Organizacja zawodowych obowiązków, spotkań z klientami i dotrzymywania terminów to podstawy każdej działalności gospodarczej. Taki upominek to również idealny prezent dla pracowników. Zwiększy on ich efektywność oraz przyczyni się do wzmocnienia relacji z pracodawcą. Lubimy, gdy się nas docenia, zwłaszcza w firmie. Wykorzystaj więc ten popularny gadżet reklamowy do lepszego zarządzania przedsiębiorstwem.

Szeroko pojęte gadżety eko

Moda na zero-waste ciągle rośnie w siłę. Klienci stają się coraz bardziej świadomi swoich zachowań, wpływających na stan środowiska naturalnego. Z tego względu firmy coraz częściej skupiają się w swoich kampaniach reklamowych na ekologicznych gadżetach. Termosy ze słomy pszeniczej, bambusowe akcesoria kuchenne oraz eko elektronika to tylko jedne z wielu dostępnych propozycji. Skorzystaj z niej, by pokazać się jako marka dbająca o naszą planetę i bądź krok przed swoją konkurencją, która jeszcze o tym nie pomyślała.

Dodaj komentarz