wszystko o gadzetach

Gadżety firmowe dla klientów

gadzety firmowe

Upominek dla klienta to nie tylko miły gest, ale i świadomy marketing. Klient czuje się doceniony, a firma może liczyć na to, że klient wróci i dołączy do grona stałych kontrahentów. Czy gadżety firmowe to rzeczywiście dobry sposób na pozyskanie klienta?

Odpowiedź brzmi: tak. I nie musi to być od razu kosz prezentowy. Koszulki, długopisy, breloki, kalendarze, kubki, smycze – to tylko niektóre gadżety firmowe, które mogą prezentować logo naszej firmy. Ale nie tylko logo. Również hasła reklamowe, dane kontaktowe, adres strony internetowej. Jest tak wiele możliwości, a ich wybór uzależniamy od rodzaju działalności, jej zakresu itp. Strategia marketingowa powinna być dobrze przemyślana. Ważne by był to gadżet którego używamy często, wówczas nazwa firmy zostanie lepiej zapamiętana i utrwalona, bo i klient będzie miał ją regularnie w zasięgu wzroku.

Cena gadżetów?

Uzależniona jest przede wszystkim od wielkości naszego zamówienia i czasu realizacji. I oczywiście firmy, która je dla nas wyprodukuje. Cena wzrośnie, gdy firma musi wykonać dla nas indywidualny projekt.

Gadżety firmowe sprawiają, że firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Dobrym pomysłem jest wręczanie ich zarówno stałym, jak i nowym klientom. Ale nie zapominajmy o pracownikach. Oni również powinni czuć się docenieni. Oczywiście, koszulka z logo firmy to mała rzecz. Ale duży gest. Małe rzeczy potrafią mieć czasem dużą wartość…

Dodaj komentarz